O mnie

Cześć! Nazywam się Sylwia, jestem dyplomowanym dietetykiem (ŚUM Katowice) z dyplomem magistra z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie (AWF Wrocław). Bardzo chciałabym dotrzeć do wszystkich ludzi na świecie i uświadomić ich, jak niezwykle istotne jest to, co jedzą na co dzień.

O mnie - Projekt żywienie

Photo credit: toczuje.pl

Jedzenie to jedna z ważniejszych czynności naszego życia, którą powtarzamy codziennie. Oczywiście jedzenie jest przede wszystkim pożywieniem, ma dać nam energię do funkcjonowania, ale równolegle z tym, ma też odżywić nasze ciało, pomóc mu w prawidłowym funkcjonowaniu i zachować zdrowie na długie lata. Dlatego uważam, że warto poświęcić temu chwilę refleksji i zastanowić się:

Czy nadal warto jeść/odżywiać się bez namysłu i zupełnie nierozsądnie?

Jeśli też uważasz, że nie, to zostań ze mną dłużej i lepiej poznaj świat świadomego odżywiania. Jeśli odpowiedziałeś tak, to mam nadzieję, że będę potrafiła zmienić Twoje zdanie i wskazać Ci drogę do właściwego odżywiania.

O mnie - Projekt żywienie

Photo credit: toczuje.pl

Projekt żywienie będzie moim narzędziem, poprzez które będę starała się przekazać Ci sprawdzoną wiedzę zaczynając od właściwości różnych warzyw i owoców (na staraganie), różnych dietetycznych ciekawostek (szczypta porad), aż po naukowe informacje o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu (porcja wiedzy), a kończąc na diecie w aktywności fizycznej (aktywne żywienie). Zapraszam Cię do śledzenia mojej działalności oraz profilu na Facebooku.

Potrzebujesz porady lub indywidualnie dobranej diety? Skontaktuj się ze mną.

Brak możliwości komentowania